Wooden Beads

Ponte...nas ondas!

Programa XX Edición

Correo-e Imprimir PDF
Hora Galega Programa Localización emisión

10:00-10:12

Presentación da Xornada

UVIGO

10:15-10.35

CEIP P. Outeiro das penas

Radio Redondela

10:36-10-56

IES Allariz

Radio Allariz

10:57-11.17

CEIP Ría de Vigo

UVIGO

11:18-11.38

CEP Carlos Casares-Salvaterra

Radio Tui

11:39-12.03

CEIP Sto Paio de abaixo+CEIP Igrexa - Redondela

Radio Redondela

12.04-12.24

CEIP Infante Felipe-Salvaterra

UVIGO

12.25-12.45

Instituto Perdouro - Burela

Radio Burela

12.46-13.06

CEIP Fene

Radio Fene

13.07-13.27

CEIP  Pazos de Reis-Tui

Radio Tui

13.28-13.48

CEIP Humberto Juanes-Nigrán

UVIGO

13.49-14.25

CEIP Sta Mariña-Redondela

Radio Redondela

14.26-14.46

CEIP Cedeira - Redondela

Radio Redondela

14.46-15.06

CEIP Foz

Radio Foz

15.07-15.44

Xurxo Souto…nas ondas coa música

UVIGO

15.45-16.05

CEP Altamira – Salceda de Caselas

Radio Salceda

16.05-16.20

Vinte nas ondas -PNO

UVIGO - Radio Galega

16.20-16.30

Xosé Manuel Cid – Universidade Vigo + PNO

UVIGO - Radio Galega

16.30-16.40

Uvigo-TV

UVIGO - Radio Galega

16.40-17.00

IES Salvaterra + 2US

UVIGO - Radio Galega

17.05-17.20

2nafronteira – Estreo “sen fronteiras”

UVIGO - Radio Galega

17.20-17.30

Entrevista Rexina Vega (escrita,educación, medios )

UVIGO - Radio Galega

17.30-17.45

IES Alexandre Bóveda- Vigo  + Orquestra

UVIGO - Radio Galega

17.45-17.55

Camiño Noia- O patrimonio oral galego-portugués

UVIGO - Radio Galega

18.05-18.20

De outra margem

UVIGO - Radio Galega

18.20-18.40

Facultade Ciencias Educación - USC+ Rosalía Fdez.

UVIGO - Radio Galega

18.40-18.53

Conexión Radio Universitaria do Minho-Braga

UVIGO - Radio Galega

18.53-19.00

Escrita nas ondas

UVIGO

19.00-19.30

Facultade Ciencias Educación-Pontevedra

UVIGO

19.30-19.50

UNED de Pontevedra

UVIGO

19.50-20.05

Proxec.Identidade-Down Vigo e La Boiteis

UVIGO

20.05-20.25

Radio Universitaria do Minho Braga

Braga

20.26-21.30

Facultade Humanidades de Ourense

UVIGO - Radio Montalegre

Os programas baixo demanda estarán dispoñíbeis desde as 10.00 hs. así como todas as colaboracións

Programas Baixo Demanda
EPAPU Nelson Mandela. A Lama
Facultade Ciencias da Educación - A Coruña-UDC
Agrupamento de Escolas de Arouca
UTAD-Chaves
Universidade Sénior de Rotary.Chaves
Colegio Gimnasio del Norte.Bogotá.Colombia
IPVC Che Guevara. Santa Clara. Cuba
EPRAMI Monçao
Facultade Ciencias Educación.Santiago-USC
Jardim de infância de Vilar – Arcozelo (Ponte de Lima)
CEIP San Benito de Lérez-Pontevedra
CEIP de Ponte Sampaio.Pontevedra
EPRAMI – Melgaço
CEP Santa Mariña Redondela
CEIP Plur.Alexandre Bóveda-Redondela
EOI Ferrol.Radio Filispim-Ferrol
IES Terra de Turonio.Gondomar
Escola nº1 Santo Amaro - Chaves
IES Val Miñor.Nigrán
CEIP de Quiroga.Lugo
CEIP Quintela.Redondela
IES Mendiño.Redondela
Facultade de Formación do Prof.Lugo-USC
IES Pedras Rubias.Salceda de Caselas
CEIP Condesa de Fenosa – O Barco
Socorro Lira – Mia Couto
CEIP Campolongo-Pontevedra
Agrupamento de Escolas Pintor Jose de Brito-Viana do Castelo
Colégio Pedro II Rio de Janeiro
Instituto Beradêro - Paraiba.Brasil
Galiza máis perto- CEG.Braga
Caiana dos crioulos-Paraíba
IES San Paio-Tui
CEIP Laredo-Redondela
EB 2,3 de Valença do Minho
CEIP Seis do Nadal-Vigo
Asociación Down - Vigo
 

1 Patrimonio para o futuro


     novo logo patrimonio
   
 

 

logos15_anospremio ondas